O nas

Młyny Szczepanki to ponad 25 lat tradycji rodzinnego młynarstwa.
W naszej pracy z sukcesem łączymy doświadczenie i tradycję młynarską z najnowocześniejszymi współczesnymi technologiami.

Młyn z rodzinną tradycją

Jesteśmy firmą rodzinną założoną w 1992 r. w Szczepankach, miejscowości położonej ​​​na malowniczym pograniczu Pomorza i Kujaw. Swoją wiedzę, doświadczenie i inspirację czerpiemy z naszej pasji ​​​​i wielopokoleniowej tradycji młynarskiej.

Mąki z naszego młyna cieszą się dużym uznaniem, zarówno wśród konsumentów, ​​​jak i odbiorców przemysłu spożywczego. Wysoka jakość produktu, dbałość o konsumenta oraz najwyższe standardy technologiczne i produkcyjne to nasze podstawowe wartości. 

Tylko dzięki wytrwałości i konsekwencji w realizacji wieloetapowych inwestycji oraz ciężkiej pracy zespołu naszej wysoko wykwalifikowanej kadry mogliśmy osiągnąć dzisiejsze wielkości produkcji i dystrybucji. 

Obecnie przetwarzamy pszenicę i żyto w wysokogatunkowe mąki pszenne i żytnie w trzech nowoczesnych młynach o łącznej zdolności produkcyjnej 800 ton na dobę, co plasuje nas wśród największych producentów mąki w Polsce.